ПрАТ «Аркада» (м.Київ) та ТОВ «A-ПроСистем» (м.Суми) повідомляють про випуск нових версій платформи системи «APS-Підприємство» і оновлення web-модуля «APS-Інфосфера», активно використовуються українськими підприємствами для технічної підготовки, планування і диспетчеризації виробництва.

Системи адаптовані до сучасних програмних платформ, розширені механізми інтеграції з широким спектром систем, що застосовуються в роботі промислових підприємств, оновлений Web-модуль для диспетчеризації різнорідних виробничих процесів і підрозділів, доопрацьований функціонал «порційного» запуску виробів.

Ціни на конфігурації і модулі системи «APS-Підприємство» з 15.01.2018г. будуть підвищені в середньому на 20%.

«APS-Підприємство», – система технічної підготовки і планування і диспетчеризація виробництва. забезпечує:

  • Управління даними про виріб, проектами та змінами.
  • Управління конфігурацією номерних виробів.
  • Проектування технологічних процесів, матеріальне і трудове нормування.
  • Планування виробництва з урахуванням обмежень в ресурсах виробничих замовлень (завантаження устаткування, наявність матеріалів і комплектуючих та ін.).

«APS-Інфосфера» – Web-орієнтована система консолідації різнорідних актуальних конструкторсько-технологічних даних для оперативного управління і диспетчеризація виробництва

Пропонуємо розглянути питання використання обговорюваних рішень в роботі Вашого підприємства. Чи готові провести необхідні презентації та обговорити впровадження систем відповідно до Ваших завдань.

З 15.01.2018р. підвищуються ціни на модулі системи «APS-Підприємство»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *