ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЙ – 23-24 травня 2018, Київ для машинобудівного проектування та виробництва

ПрАТ «Аркада» та ТОВ “А-ПроСистем” запрошують Вас взяти участь у Форумі технологій для машинобудівного проектування та виробництва, який відбудеться 23-24 травня в Києві в конференц-залі парк-готелю «Голосієво».

Протягом двох днів Ви дізнаєтеся про найсучасніші тенденції розвитку, проектування і виробництва. Ми будемо говорити про створення «електронного» виробництва, про оптимізацію виробів із застосуванням методів гетерогенного породжує проектування, про організацію єдиного інформаційного середовища проектних, виробничих і фінансових даних, про особливості виготовлення деталей методами 3D-друку і на верстатах з ЧПУ.

Ви почуєте доповіді представників світових лідерів на ринку CAD / CAM / CAE, компаній Autodesk, DS Solidworks Corporation, Dassault Systemes, 3D Systems. Ознайомитеся з тенденціями розвитку всесвітньо відомих програмних продуктів Autodesk Inventor, Solidworks, Catia, Mastercam, дізнаєтеся про новинки на ринку 3D-друку і сканування.

Говорячи про широкий спектр систем і устаткування, ми постараємося дати цілісну картину застосування сучасних технологій.

Презентації фахівців компанії Autodesk і ПрАТ «Аркада» про феноменальні можливості породжує проектування, буде плавно переходити в досвід застосування цих технологій в КБ «Південне» при оптимізації проектованих моделей.

Демонстрація технологій виготовлення виробів із застосуванням 3D-друку буде тісно інтегрована з інформацією про пристрої 3D-друку і сканування.

Доповідь про рішення на платформі системи Solidworks зробить Marco Fasoli (Senior Technical Sales Manager EMEAR), фахівець з 22х-річним досвідом роботи, знає відповіді на всі Ваші питання по продуктам компанії DS Solidworks Corporation.

Вперше за довгі роки, лідер на світовому ринку САПР, компанія Dassault Systemes представить в Україні свої відомі системи Catia, Enovia, 3D Expirience на прикладі рішення задач для авіакосмічної галузі.

На форумі буде представлена ​​концепція створення єдиного інформаційного простору управління проектними, технологічними, матеріальними і виробничими даними – «електронного виробництва», успішно реалізована із застосуванням українських систем APS-Підприємство, APS-Інфосфера в ДП «Антонов» при проектуванні та організації дослідного виробництва літаків Ан -178, Ан-132.

Наш захід спрямований як на великі, так і малі, середні проектні та виробничі підприємства. Генеральний директор динамічно розвивається «Плутон» розповість про проблеми вибору рішення і його впровадження при створенні єдиної системи фінансово-виробничого обліку і конструкторської підготовки виробництва електричних та електронних пристроїв в середовищі Autodesk Vault і системи Microsoft Dynamics AX.

В оточенні стародавнього Голосіївського лісу Ви отримаєте інформацію про найсучасніші технології модернізації проектування і виробництва.

Форум технологій для машинобудівників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *