В даний момент в зв’язку з карантином через пандемію Covid-19 багато компаній перевели своїх співробітників на віддалену роботу. Тому представляємо вам перелік порад, які допоможуть вам працювати продуктивно, перебуваючи в незвичних для роботи умовах.

Безумовно працювати, перебуваючи вдома, здавалося б – має бути комфортним, але свою команду все одно необхідно належним чином підготувати до цього відповідального процесу. Ваша команда повинна бути забезпечена всім необхідним: наявністю постійного доступу до інтернету, техніки і важливих доступів до файлів, акаунтів для роботи і відсутністю стримуючих факторів вдома.

Після переходу на дистанційну роботу необхідно виконати кілька кроків для ефективної взаємодії з командою:

  1. Створення онлайн-групи в соцмережі (Skype / Viber / Telegram) з переліком електронних адрес кожного учасника команди для швидкого обміну інформацією.
  2. Перевірка доступу до важливих файлів. Можна створити загальну папку на GoogleDisk для пошуку, завантаження, зберігання та отримання доступу до файлів з будь-якого пристрою.
  3. Планування зустрічей (відеоконференцій) заздалегідь, налаштування подій в календарі.
  4. Будьте щодня на зв’язку зі своєю командою. Це можна робити в телефонному режимі, або за допомогою соцмереж / месенджерів.
  5. Регулярно інформуйте про нові завдання і контролюйте процес їх виконання. Це можна робити через створений загальний чат або спільний документ зі структурованою інформацією про поточний статус виконання завдань.
  6. Не забуваємо також про робочий етикет. Якщо ваші співробітники не в офісі, то це не означає, що вони не можуть бути чимось зайняті. Починаючи розмову в чаті, уточніть для початку, чи зручно зараз розмовляти. Можна додатково інформувати своїх колег про власну доступності для обговорень і консультацій по завданням.
  7. При використанні домашнього Wi-Fi необхідно пам’ятати і про потреби членів вашої сім’ї. Немає необхідності витрачати багато часу на відеозв’язок, тому що є чат, спільний документ виконання завдань і швидкий телефонний дзвінок для підтримки зв’язку з вашою командою.
  8. І найголовніше – знайти підходяще тихе місце для роботи, щоб вас ніхто від неї не відволікав. Можливо у вас це вийде не з першого дня, тому необхідно буде спробувати кілька варіантів і визначитися, де ви можете одночасно сконцентруватися на робочих завданнях і не заважати іншим членам сім’ї.
Карантин: Як продуктивно працювати вдома?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *