Інформуємо про початок продажів прикладного рішення “BAS Бухгалтерія. КОРП“, яке є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності з розширеними можливостями обліку. Рішення має розширений функціонал в частині розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.

КОМУ ПІДХОДИТЬ РІШЕННЯ BAS БУХГАЛТЕРІЯ. КОРП:

  • користувачам програм “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” і попередніх версій, яким потрібний розширений кадровий облік і потужний розрахунок заробітної плати;
  • користувачам, які мають досвід роботи з комплексними конфігураціями попередніх поколінь, наприклад, “1С:Підприємство 7.7. Комплексна поставка” або “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”, якщо автоматизовані бізнес-процеси функціонували “від вхідних первинних документів до виписки документів на продаж”.

Продукт “BAS Бухгалтерія. КОРП” є комплексним продуктом, що автоматизує основні функції бухгалтерської служби підприємства: виписку і перевірку первинних документів; ведення бухгалтерського та податкового обліку; ведення кадрового обліку і нарахування зарплати; підготовку та здачу регламентованої звітності; розрахунки з бюджетом.

Детальний опис BAS Бухгалтерія. КОРП >>

ВАРТІСТЬ РІШЕННЯ:

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

BAS Бухгалтерія. КОРП 18000

Купити BAS Бухгалтерія. КОРП можна на сайті  або за тел. 044 499 29 55.

Можливе придбання продукту BAS Бухгалтерія. КОРП на умовах апгрейду.
Для отримання докладної інформації зателефонуйте за тел. 044 499 29 55.

Початок продажів “BAS Бухгалтерія. КОРП”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *