Для масштабного переробного комплексу МХП з переробки курятини наша компанія вирішила ряд бізнес-завдань.

  • Розроблено модуль організаційно-економічної підготовки виробництва, який включає в себе отримання планових нормативних звітів. Даний інструмент дає можливість фінансово-економічному підрозділу компанії МХП, прорахувавши планову калькуляцію, визначити стратегію продажу готової продукції, яка буде найбільш вигідною при використанні потужностей, які функціонують на підприємстві, враховуючи їх можливості і вхідну сировину, яку отримують. В системі передбачений механізм ведення статей витрат, коефіцієнтів перерахунку і калькуляції для отримання собівартості. Є можливість порахувати планову собівартість з урахуванням різних показників (партій, калібрів, завантаження поточного обладнання та людей) і налаштувати виробництво під поточні потреби клієнтів, виставити пріоритет якості, ціну і провести детальний аналіз. Ці дані допомагають компанії оптимізувати їх бізнес-процеси, наочно подивитися, де є максимальні витрати, визначити стратегію їх мінімізації і збільшити прибуток.

  • Розроблено систему прогнозування виробництва з максимальною деталізацією (місяць по дням). Дана система допоможе компанії МХП забезпечити своєчасне виконання контрактів, а саме розрахувати необхідний час для висадки птиці для подальшої її переробки з урахуванням поточних і віртуальних потреб. В алгоритмі передбачено формування даних поточного виробництва і випереджаючого для всіх замовлень по план-графіку відвантаження. При розрахунку враховується сорт, калібр, термін придатності продукції, пріоритети замовлень і пропускна здатність робочих центрів.

  • Виконана інтеграція раніше розробленої нами системи планування і управління виробництвом з обліковою системою переробного комплексу МХП по налаштованому графіку.
Ведення журналу інтеграції

 

Завантаження інтеграційних файлів

Налаштування інтеграцій

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up