У наш час розробники мобільних додатків для обліку пропонують безліч інструментів і важливо визначитися, що підійде саме вам.

Для ОС Android

  1. «Щоденні витрати Ліцензія». Додаток з категорії «Платні» дозволяє повноцінно користуватися всім функціоналом однойменних додатків 2 і 3 версій і коштує всього 74,99 грн. До речі, воно завантажено більше, ніж 100 тис. Користувачів Google Play. «Щоденні витрати» версії 2 і 3 підтримують українську та російську мови. Відстежувати рух грошей можна за обраними дат, звіти – формувати щодня, щомісяця або щорічно. Дані можна синхронізувати з Google Drive або Dropbox, а також створювати графічні звіти у форматі Excel.
  2. У 1Money можна вибрати один з декількох десятків мов, в тому числі – українську чи російську. За замовчуванням є вісім категорій для витрат: сім’я, здоров’я, продукти, кафе, розваги, транспорт, подарунки, покупки. Є можливість додати і інші категорії. Крім витрат, програма дозволяє і економити. Для цього в меню «Заощадження» потрібно вибрати пункт «Додати мета» і вказати бажану суму. У платній версії (в грудні 2018 року коштувала 239 грн.) Можна було створювати будь-яку кількість акаунтів і категорій. А також синхронізувати дані між кількома користувачами. Ця програма скачало понад 500 тис. Android-користувачів.
  3. Популярністю користувалося і додаток My Budget Book (74,99 грн.). Воно дозволяло не тільки вести облік особистих фінансів, але і ввести самообмеження. Наприклад, в разі, якщо власник витрачає щомісяця занадто багато грошей на одяг або кави. Як запевнили розробники, «щоб зменшити паперовий безлад» можна в програму вносити реквізити регулярних платежів. Або ж зберегти прямо в додатку фотографію рахунку. Щоб не вводити дані щоразу.
  4. «Wallet – Особисті фінанси, бюджет, банки та графіки». Судячи з назви, пропонує все з перерахованого вище. А також «тримати фінанси під контролем». І приймати «мудрі рішення на місяць, рік або навіть 10 років». Програма вміє автоматично оновлювати дані про банківські операції – компанія-розробник зазначила, що по всьому світу налагодила співпрацю з 4 тис. Банків. В Україні це більше десятка фінустанов. Спільний доступ до свого улюбленого облікових записів в цьому «гаманці» можна розділити з родичами, друзями або колегами. Є підтримка як Android, так і iOS з Web.

Для ОС IOS

  1. «Money Pro: Особисті фінанси» як запевнили розробники, дозволить вести облік фінансів не тільки в родині, а й в бізнесі. Платежі можна розділяти за категоріями. Вбудований календар надає можливість розпланувати витрати на рік вперед. Відстежувати рахунку можна спільно з членами сім’ї і / або партнерами по бізнесу. Але для цього потрібно буде купити більше «просунуту» версію, PLUS: вартість $ 1,99 / місяць, $ 8,99 на півроку або $ 11,99 – на рік або PRO $ 6,99 / міс., $ 29,99 на півроку, $ 49, 99 / рік. За даними компанії, в світі налічувалося понад 2 млн завантажень цього додатка.
  2. «CoinKeeper: облік витрат» можна завантажити і встановити безкоштовно, але в ньому передбачені покупки. Підтримки української мови немає, тільки російський і найпоширеніші іноземні. Преміум-підписка на місяць коштує $ 3,99, річна – $ 11,99, а необмежена – $ 23,99. Це дозволить синхронізувати облікові записи на всіх пристроях своєї сім’ї для ведення об’єднаного бюджету. Компанія запевнила, що її додатком активно користується 180 тис. Клієнтів.
  3. Згаданий вище My Budget Book увійшов в топ найпопулярніших додатків для обліку фінансів і серед iOS-користувачів. У «яблучному» магазині додатків його ціна починається з $ 0,99.
  4. У Cost Track – Expense Tracker ($ 1,49-9,99) можна групувати витрати не тільки за сумами, але і по місцях, де були витрачені гроші. «Так можна не тільки заощадити, але і отримати найкращі пропозиції», – запевнили розробники. Додаток підтримує більше 25 попередньо категорій доходів і витрат. У цій програмі можна не тільки зберігати квитанції, а й створювати аудіо-нотатки. Щоб повернутися до них у зручний час і обдумати майбутні рішення.
Веди облік бюджету в своєму смартфоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *