Про це повідомляє Visual Capitalist з посиланням на дані дослідження Sensor Tower.

 

Компанія Facebook володіє чотирма з найпопулярніших програм 2019 року: Facebook (4 місце), Facebook Messenger (3 місце), WhatsApp (1 місце) та Instagram (5 місце). В сукупності вони можуть похвалитися 16 мільярдів завантажень. Необхідно підкреслити, що месенджер WhatsApp займає перше місце рейтингу вже четвертий рік поспіль. Його в 2019-м завантажували 900 мільйонів разів.

На другому місці китайське соцмедійної додаток TikTok, яке створює і поширює відеофайли і онлайн-трансляції. Це найпопулярніша платформа для коротких відео в Aзии, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність. Додаток стало лідером в 2019 році серед завантажень iOS-пристроях. Виручка китайської платформи склала 117 млн ​​доларів, що в п’ять разів більше, ніж в 2018 році.

Серед країн, користувачі яких найчастіше завантажували вищевказані додатки, стали Індія, США, Бразилія, Росія, Індонезія, Мексика, Туреччина, Японія, В’єтнам і Великобританія.

Індія стала найкращим майданчиком для TikTok. Громадяни цієї країни склали 45% від усієї кількості користувачів, які завантажили цю програму в 2019 році.

Визначено 20 найбільш популярних додатків в 2019 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *