Проблема

У Замовника з’явилася проблема в відображенні 2D креслень у форматі * .idw на веб-ресурсах, які потрібно відкривати на робочих телефонах, планшетах і ПК в браузері. 2D креслення досить об’ємні за розміром і немає можливості відкривати їх без використання додаткових спеціалізованих програм, які не встановлюються на мобільні пристрої, а саме Inventor 2019.

Рішення

Ми розробили швидкий конвертер з формату * .idw в * .pdf за допомогою пакетного формування файлів через FTP ресурс. Спочатку у Замовника було сховище креслень в Vault (рис.1). Необхідно їх перевести в формат доступний для відображення на будь-яких пристроях в браузері за допомогою кнопки «Експорт в ERP / WEB» (рис.2)

Рисунок 1 – Сховище елементів

 

Рисунок 2 – Демонстрація робочого поля для конвертації

 

Функціональна схема роботи механізму конвертації файлів PDF з файлів 2D формату IDW Системи Autodesk Inventor представлена ​​на рисунку 3.

 

Рисунок 3 – Схема перетворення файлів IDW в PDF і вивантаження їх на WEB Ресурс (візуалізатор)

Сам модуль конвертації є консольним додатком, огорнутим в службу windows. Структура модуля конвертації виглядає наступним чином:

Відображення служби конвертації APSConvert2PDF

В результаті 2D креслення стандартних форматів можна розміщувати в будь-яких системах і пристроях, також віддалено їх переглядати.

Розроблено конвертер з * .IDW в * .PDF!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up