Рано чи пізно вся Україна прийде до того, що паперові документи підуть в минуле і все організації будуть змушені перейти на використання електронного документообігу. Адже він дає можливість на пряму оптимізувати і прискорити ваш бізнес, миттєво обмінюватися юридичними документами з клієнтами і контрагентами і на 50% скоротити час і гроші на обробку документів у вашій компанії.

Наприклад, компанія Alko за минулий рік витратила 450 тис. Грн. тільки на папір і друк документів. А скільки ще часу витрачено на очікування їх підписання? Я думаю, відповідь очевидна. Навіщо витрачати таку величезну кількість ресурсів на цю паперову тяганину, якщо можна не витрачати? І прямо зараз замовити інтеграцію вашого профілю системи з одним з доступних необхідних сервісів.

Чому вже час перейти на електронний документообіг?

  • Заощаджуємо час на операційне управління і розвиток бізнесу
  • Витрачаємо більше часу на свою сім’ю і улюблені заняття
  • Робимо бізнес більш прогнозованим і захищеним
  • Контролюємо процесу підписання в одній системі
  • Не витрачаємо дорогоцінний час керівника на підписання документів
  • Не несемо фінансові збитки на друк і доставку паперових документів
  • Отримуємо зручний і надійний засіб зберігання, пошуку і навігації по документах
  • Підписуємо документи одним кліком
  • Маємо доступ до документообігу з будь-якої точки світу за допомогою цифрового підпису

Наша компанія проводить інтеграції різних облікових систем з сервісами Edin і Вчасно, також є можливість інтегруватися з такими маркет-плейс, як Rozetka, Prom, Епіцентр, Алло і будь-які інші за запитом.

Ми налаштували документообіг компанії замовника з Rozetka за допомогою інтеграції сервісу Вчасно з 1С з можливістю використання електронно-цифрового підпису (ЕЦП) Також був налаштований обмін документами компанії з іншими контрагентами. Вони тепер мають можливість швидко, безпечно і нарешті – економно обмінюватися актами звірки та виконаних робіт, податковими та видатковими накладними.

Згідно з чинним законодавством електронний документ, скріплений цифровими підписами з двох сторін, прирівнюється до паперового аналогу з мокрим підписом і печаткою.

Ознайомтеся детальніше з сервісами електронного документообігу

Переведіть роботу з е-документами в простий, зручний і звичний формат. З урахуванням всіх ваших побажань ми розробимо ідеальне інтеграційне рішення, реалізуємо його тестування і підключимо до е-документообігу ваших контрагентів. Працюйте в своїй звичній обліковій системі!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up