Компанія «Лад-Автоматизація» – це досвідчена команда розробників високої кваліфікації, яка має більш, ніж 10-річний досвід в сфері веб-розробки і десятки успішних веб-рішень.
Саме наш досвід і прагнення домогтися бажаного результату клієнта дозволяє нам розробляти якісні рішення, які в подальшому будуть сприяти постійному зростанню і розвитку їх бізнесу. Ми можемо створити комплексні рішення для будь-якого типу бізнесу і допоможемо зробити його доступним для ваших клієнтів і зручним для ваших співробітників.
Ми використовуємо найкращі практики побудови та реалізації проектів, застосовуємо підхід і методики Scrum, Agile, в подальшому підтримуємо рішення. Кожен наш проект супроводжується виключно індивідуальним підходом, щоб в результаті отримати унікальне рішення для вашого бізнесу.
Ми успішно і якісно виконуємо різні ефективні веб-проекти з розробки і створення:
- корпоративних сайтів;
- сайтів-візиток;
- інтернет-магазинів;
- маркет плейсів (агрегаторів, прайс-майданчиків і т.п.);
- лендінгів;
- порталів;
- додатків на базі ОС Android і IOS;
- систем електронного документообігу;
- систем управління виробництвом.
Наша проектна команда по веб-розробці складається з таких компетентних співробітників:
- консультанти;
- бізнес-аналітики;
- Front-end веб-розробник;
- Full-stack веб-розробник;
- Back-end розробник;
- програмісти 1C.
Front-end веб-розробник
Розробляє динаміку призначеного для користувача інтерфейсу. Якщо в компанії немає верстальника, то ще й переводить PSD-шаблони в HTML-код.
Back-end розробник
Людина на плечі якого лягає основний тягар по розробці веб-проекту. Він ніби будує фундамент, на який front-end розробник причіпляє «декоративні елементи». Він розробляє “ядро” сайту або веб-додатку: код, який виконується на сервері і архітектуру бази даних.
Full-stack веб-розробник
Людина, яка може зробити сайт будь-якої складності «від і до». Він розробляє сайти і веб-додатки, при цьому виконуючи роботу front-end і back-end розробника одночасно.
Програміст 1C
Пише програми для автоматизації документообігу в компанії.
Багато розробники не вважають мову, вбудовану в 1C, мовою програмування, а людей, які пишуть на ньому – програмістами. Проте, людей, які називають себе програмістами 1C і вакансій для них дуже багато.