(на базі WEB-модуля APS-Підприємства для переробного комплексу МХП)

ПРИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМИ

WEB-система – система підготовки, прогнозування та оперативного планування виробництва (СПВ і ОУВ) призначена для м’ясо-птахівницьких переробних комплексів повного виробничого циклу, від надходження живої сировини до відвантаження готової продукції.

СПВ і ОУВ складаються з наступних модулів:

  1. Модуль підготовки виробництва:

– Технічне обслуговування НСІ

– проектування композитних і рецептурних специфікацій

– проектування технологічних процесів виробництва ПФ і ГП

– коригування параметрів і графіків роботи обладнання

  1. Модуль балансування та прогнозного планування виробництва

– дозволяє створювати прогнозні виробничі плани на рік, квартал, місяць, місяць за днем з урахуванням обсягів вхідної сировини та замовлень на ГП (готову продукцію)

  1. Модуль оперативного планування виробництва ГП

– дозволяє точно планувати виробничий день, виходячи з наявності сировини, продуктивності і наявності встановленого обладнання, наявності виробничого персоналу. Система дозволить розрахувати оптимальну модель виробничих процесів, автоматично побудувати виробничі ланцюжки ПФ і ГП на основі встановлених критеріїв оптимізації виконання виробничих замовлень і графіка відвантаження ГП клієнтам.

  1. Диспетчерський та операційний модуль управління виробництвом

– дозволяє створювати в автоматичному режимі змінно-щоденні завдання для робочих центрів

– оперативно перепланувати залишок виробничого періоду на підставі коригувань, внесених за фактичними даними виробничих ресурсів (наявність доступної сировини, доступних потужностей РЦ, наявність персоналу)

– планувати графіки постачання матеріалів і виведення персоналу на зміни

Система призначена для автоматизації роботи планового відділу, виробничо-диспетчерських і виробничих підрозділів м’ясопереробних підприємств. Дозволяє прогнозувати виробництво і будувати його цифрову модель.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТИ СИСТЕМИ

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up